Strona Glówna / Usługi / Przygotowanie do druku

Przygotowanie modeli do druku Naszym celem jest Twój perfekcyjny model.

W Prosolutions znamy Nasze maszyny, wiemy co potrafią i jak wykorzystać ich możliwości. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy wiemy kiedy model, który Państwo nam przesłali, będzie kłopotliwy. Dobierzemy optymalne ustawienia oraz technologię w zależności od Państwa potrzeb. Poprawimy ewentualne błędy. Pomożemy w wyborze materiłu.

Przygotowanie modeli

Błędy w powierzchniach, niechciane otwory,  niezamknięta bryła. To tylko niektóre możliwe błędy wynikające z źle przeprowadzonej zmiany formatu pliku na STL. Poprawianie tego typu błędów bywa wyjątkowo trudne i wymaga specjalistycznego oprogramowania. W Prosolutions zawsze przyglądamy się Państwa modelom oraz sprawdzamy ich poprawność w programach. Wszystko po to by mieć pewność, że niewielki błąd w pliku nie zniweczy cłego wydruku.

Z drukarkami pracujemy już od ponad 10 lat. Znamy ich niewiarygodne możliwości jak i ograniczenia. Widząc model, dzięki zdobytemu doświadczeniu, możemy wskazać ewentualne krytyczne miejsca - błędy konstrukcyjne, niedopasowania do druku 3D, elementy, które nie mogą zostać wydrukowane w odpowiedniej jakości. W takiej sytuacji przekazujemy odpowiednią wiadomość do Klienta wraz z sugestią, jak poprawić model lub z propozycją innych ustawień wydruku. Wszystko po to by finalny produkt spełnił najwyższe standardy.