Strona Glówna / O Nas / O firmie

O firmie PROSOLUTIONS Majewscy Sp. j.

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży druku 3D - jesteśmy jednym z liderów wprowadzania i popularyzacji tej technologii w Polsce. Aktualnie prowadzimy sprzedaż profesjonalnych drukarek amerykańskiego producenta Stratasys i świadczymy usługi drukowania 3D.

Jesteśmy pionierami w druku 3D w Polsce - naszą specjalnością od ponad 10 lat są drukarki 3D. Warszawa i okolice to najbliższy nam obszar, a nasza siedziba to Park Naukowo-Technologiczny "Świerk" w Otwocku.

Oferujemy naszym klientom usługi takie jak drukowanie 3D FDM oraz PolyJet i sprzedajemy drukarki 3D firmy Stratasys. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie profesjonalne drukarki 3D pracujące w technologii FDM i PolyJet oraz potrzebne do pracy materiły i akcesoria.

Sprzęt dostępny w naszym asortymencie pozwala na najwyższej jakości drukowanie przestrzenne z optymalną dokładnością nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Drukarki 3D Stratasys to aktualnie jedne z najbardziej zaawansowanych urządzeń wybieranych przez światowe firmy, które w projektowaniu i produkcji wykorzystują rozwiązania 3D. Dzięki nam możesz poznać różnicę pomiędzy prostymi drukarkami opartymi o technologię RepRap, a profesjonalnym sprzętem najwyższej jakości.

ZOBACZ NASZE DRUKARKI !

Począwszy od sierpnia 2005 roku, przedsiębiorstwo IGA s.c. zostło autoryzowanym dystrybutorem drukarek Dimension amerykańskiej firmy Stratasys, Inc. Sytuacja ta uległa zmianie w marcu 2008, gdy PROSOLUTIONS Majewscy sp.j., jako wyłączny dystrybutor, przejęła sprzedaż i serwis wszystkich produktów FDM firmy Stratasys, Inc. w tym drukarek 3D uPrint, drukarek 3D Dimension oraz systemów produkcyjnych Fortus. Od grudnia 2012 roku do naszej oferty dołączyły urządzenia wykorzystujące nową technologię PolyJet.

PROSOLUTIONS sp.j. zajmuje się dystrybucją urządzeń do szybkiego prototypowania ( ang. rapid prototyping) firmy Stratasys, Inc., które budują modele fizyczne na bazie trójwymiarowej dokumentacji sporządzonej w dowolnym systemie CAD/CAM z zastosowaniem technologii modelowania ze stapianych warstw (FDM, ang. fused deposition modeling) oraz technologii żywicznej PolyJet.

Specjalistyczne szkolenia ukończone w siedzibie producenta umożliwiają naszej firmie zapewnienie wsparcia technicznego oraz udzielanie minimum rocznej gwarancji na sprzedawane produkty. Naszym Klientom oferujemy szkolenia w zakresie obsługi drukarek i urządzeń oraz szeroką ofertę materiłów eksploatacyjnych. Nieprzerwana ciągłość dostaw oraz dbłość producenta o ciągłe doskonalenie swoich produktów są gwarancją niezawodności i pełnej satysfakcji naszych Klientów.

Urządzeniuży już dziesiątki tysięcy firm i korporacji na cłym świecie. W Polsce korzystają z nich zarówno duże, średnie jak i młe przedsiębiorstwa oraz jednostki edukacyjne. Ty również możesz dołączyć do najlepszych.

Nasza firma specjalizuje się również w usługach szybkiego prototypowania i wytwarzania krótkich serii produkcyjnych na urządzeniach firmy Stratasys Inc. Wykonujemy modele przestrzenne z tworzyw sztucznych w technologii FDM oraz w technologii PolyJet. W naszej ofercie znajdą także Państwo tworzenie dokumentacji 3D.