Strona Glówna / Materiały i technologie / Technologie / Direct Digital Manufacturing

Direct Digital Manufacturing Direct Digital Manufacturing

Technologia druku 3D zrewolucjonizowła procesy projektowania, prototypowania i wdrażania nowych produktów. Czas na kolejny krok!
DDM - Direct Digital Manufacturing - wprowadza druk 3D na nowy, wyższy poziom. Zacznij wytwarzać wysokiej jakości, powtarzalne, gotowe produkty na maszynach produkcyjnych Stratasys.

Zobacz materiły z których możesz drukować !

Direct Digital Manufacturing

Direct Digital Manufacturing - Direct Digital Manufacturing

DDM daje użytkownikom nowe możliwości wytwarzania w technologii 3D. Zacznij tworzyć finalne, pracujące elementy w krótkich seriach produkcyjnych. Masowo wytwarzaj produkty wymagające spersonalizowania lub innej formy zmiany projektu. Twórz pracujące części, które wymagają redukcji masy przy zachowanej geometrii i zastosowanego materiłu. Ponad to, DDM może mieć ogromne znaczenie w produkcji. Technologia ta idealnie nadaje się do tworzenia specjalistycznych, niepowtarzalnych narzędzi: form, złożeń i elementów inspekcyjnych.

Maszyny Stratasys obecne są w halach produkcyjnych największych firm na świecie. Branże motoryzacyjne i lotnicze nie wyobrażają sobie pracy bez systemów DDM. Tradycyjne metody wytwarzania nie dają takiej wolności jak technologia druku 3D. Rozwiązania, które umożliwia druk 3D często kompletnie zmieniają przestarzłe linie produkcyjne. Pozwól swojemu zespołowi inżynierów i projektantów na nowo stworzyć proces produkcji, z wykorzystaniem wydrukowanych narzędzi i części. Odejdź od konwencjonalnych rozwiązań, bądź innowacyjny. DDM pozwala wytwarzać elementy, których produkcja była wcześniej niemożliwa z powodu za dużej masy lub nieodpowiednich właściwości mechanicznych i chemicznych.

DDM jest doskonłym narzędziem dla firm specjalizujących się w dostarczaniu skomplikowanych, technologicznie zaawansowanych części do klientów. Niektóre elementy mogą być tworzone jedynie na systemach DDM przez wykwalifikowanych specjalistów. Odbiorcy będą szukać firm, które zainwestowły w technologie i mają dużą o niej wiedzę.

W porównaniu z tradycyjnymi metodami wytwarzania, przy rozbudowie parku DDM niewymagane są specjalne przygotowanie miejsca oraz pracowników. Instalacja nowej maszyny to szybki, nieinwazyjny proces.

DDM pozwalają inżynierom i projektantom na kompletną zmianę procesu produkcyjnego. Druk 3D zmienia konwencjonalny sposób wytwarzania. Nieosiągalne ksztłty, masa, właściwości mechaniczne właśnie stły się dostępne. Drukować możesz zarówno produkty końcowe jak i elementy, które wykorzystasz w samym procesie. Popatrz szerzej na Swoje projekty. W którym etapie druk 3D mógłby przyspieszyć pracę, zminimalizować ryzyko lub zmniejszyć koszty w Twojej firmie?

W Prosolutions specjalizujemy się we wdrażaniu druku 3D do biznesu. Dotyczy to wszystkich sprzętów Stratasys, a w tym także systemów DDM. Zdajemy sobie sprawę, że tak poważna operacja jak wdrożenie systemu produkcyjnego Stratasys, wymaga wiedzy i doświadczenia. Nasz zespół inżynierów udzieli pełnego wsparcia na każdym etapie wdrożenia technologii do Państwa biznesu.

Masz wątpliwości czy DDM jest dla Ciebie? Nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem. Razem znajdziemy optymalne rozwiązanie!