Strona Glówna / Materiały i technologie / FDM / ULTEM 9085

ULTEM 9085 Twórz narzędzia i części w kolorze czarnym lub bursztynowym

Niezawodność. To najczęściej powtarzane hasło opisujące materił ULTEM9085. Ten wyjątkowy termoplast gwarantuje bardzo dobre właściwości termiczne, mechaniczne i chemiczne. ULTEM 9085 to materił bez którego codziennej pracy nie wyobrażają sobie inżynierowie szczególnie w branżach lotniczej, motoryzacyjnej i militarnej.
zapytaj o materiał

Opis

Materił ma rewelacyjne właściwości wytrzymłościowe w stosunku do masy oraz pozytywna ocenę FST. Twórz zaawansowane technicznie modele 3d i testuj je w najtrudniejszych warunkach.

ULTEM 9085 to sprawdzony, wyjątkowo solidny termoplast. Modele 3d z tego rewelacyjnego materiłu idealnie nadają się do testowania ich funkcji, produkowania narzędzi oraz produkcji krótkich serii wymagających części takich jak pracujące elementy samolotów.

ULTEM 9085 zwiększa możliwości druku 3D i rozszerza jego stosowalność o wszelkie zastosowania wymagające bardzo dobrej wytrzymłości na temperaturę oraz chemikalia.

Materił pracuje z dedykowanym, odłamywalnym materiłem podporowym. Może być drukowany na największych maszynach z serii Production : Fortus 400mc, Fortus 450mc oraz Fortus 900mc.

KARTA MATERIAłOWA W JĘZYKU ANGIELSKIM