Strona Glówna / Usługi / Finalna obróbka modelu

Finalna obróbka modelu Model jak finalny produkt.

W Prosolutions zawsze dbamy, by produkt który od nas wychodzi był jak najlepszy. Każdy z modeli, zanim zostanie wysłany, jest przekazywany do naszego zespołu modelarzy, którzy sprawdzają jego jakość.
Oferujemy dokładną, specjalistyczną obróbkę modeli wraz lakierowaniem.
ZOBACZ JAK DZIAłA DRUK 3D

Obróbka modeli

Technologia druku 3D pozwala nam tworzyć modele o wyjątkowych ksztłtach i właściwościach. Jednak trzeba pamiętać o sposobie w jaki modele są tworzone. Jak sama nazwa wskazuje, "wytwarzanie przyrostowe" polega na budowaniu modelu poprzez nakładanie kolejnych warstw. Warstwy te po zakończeniu procesu są widoczne. Im większa grubość pojedynczej warstwy, tym bardziej są one widoczne. W takich sytuacjach nasz zespół delikatnie obrabia modele mechanicznie i chemicznie by poprawić ich wygląd i pozbyć się widocznych warstw.

Jeżeli wymagają Państwo bardziej dokładnej obróbki i przygotowania modelu na pokaz lub prezentację, to w naszej ofercie znajdą Państwo taką usługę. Nasz zespół modelarski przygotowuje prototypy zgodnie z wytycznymi. Oferujemy dokładną obróbkę mechaniczno-chemiczną, po której modele gotowe są do nłożenia podkładu i następnie lakierowane. W przypadku pytań prosimy kontaktować się bezpośrednio z naszym zespołem modelarzy:

KONTAKT Z ZESPOłEM MODELARSKIM

Cena wydruku zawiera podstawową obróbkę mechaniczno-chemiczną modelu, dzięki której pozbywamy się widocznych warstw, poprawiamy wygląd i wzmacniamy podatne na zniszczenie elementy.